- Olympia Travel

Baleárské ostrovy (Španělsko)

Mallorca

Největší z Baleárských ostrovů, které obklopuje Středozemní moře. Palma de Mallorca je jeho hlavním městem, kde se nachází mezinárodní letiště.  Palma je místem, kde objevíte mnoho historických památek. Nejvýznamnější je katedrála Le Seu. Katedrála tvoří dominantu města a nenavštívit ji zanamená nebýt v hlavním městě ostrova. Město samotné na vás nadchne romantickými náměstími, budovami, kavárnami i pouličními umělci. Nedaleko hlavního města se nachází Mořský svět - Marineland, místo zábavy pro rodiče i děti.

Ostrov vás nadchne krásnými písečnémi plážemi, promenádami vybízející k procházkám, koupání i opalování. Mallorca žije i v noci.  Můžete si posedět v barech, kavárnách, zatančit si na diskotékách nebo se jen procházet po krásně osvětlených ulicích a promenádách. 

Ubytování na Mallorce máme v nabídce v romatnických zátokách, ale i v rušných centrech.

Menorca

Druhý největší ostrov z Baleárských ostrovů. Ostrov s překrásnou přírodou i plážemi. Turisté, kteří jej navštěvují jej preferují právě pro jeho přírodu, romantická pláže i nižší turistický ruch. Ostrov ideální pro turistiku, relaxaci v klidu a romantiku.

Kapacity ubytování na Menorce jsou brzy vyprodány. Doporučuje včasnou rezervaci

Ibiza

Ostrov vyhlášený světoznámými diskotékami a nočním životem. Ostrov hudebních festivalů, plážových párty. Avšak nalézá se zde i několik památek UNESCO v městě Ibiza (opevněné historické jádro, kartaginská nekropole Puig des Molins). Turisté zde nalézající zábavu, poznání  i relaxaci při koupání a opalování na plážích.

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.